Let’s Do It Ukraine 

Я хочу тут работать
×

Let’s Do It Ukraine 

 

Ми – рух молодих, ініціативних та аполітичних людей, мешканців Києва та громадян України. Ми об’єдналися заради однієї мети – врятувати нашу країну від екологічної катастрофи, пов’язаної з постійно зростаючим забрудненням її природних ресурсів. У Києві ми здійснюємо пілотний проект з порятунку міста від сміття.

Зробимо Київ чистим!

“Зробимо Київ чистим!” – це частина міжнародної ініціативи “Let’s do it world!”, Заснованої у 2008 році в Естонії. Організаторам акції з очищення лісів і парків “Let’s do it 2008″ вдалося залучити у невеликій прибалтійській країні більше 50 000 волонтерів і прибрати більше 10 000 тонн сміття. На сьогодні подібні акції готуються в Індії, Португалії, Румунії, Словенії та Латвії. Ідея проведення цієї акції – донести до свідомості кожного мешканця Києва що він є внеском у красу та чистоту міста.

Професіонали

У проекті “Зробимо Київ чистим!” працює декілька досвідчених людей. Але для його здійснення необхідно більше професіоналів.

Ми написали тут про себе, щоб показати, яку маємо мотивацію і чого прагнемо. Серед нас є і такі люди, які дуже сильно допомагають справі, та не дуже сильно хочуть “світитися”. Разом ми – дієва команда однодумців.

Місія Підвищити відчуття персональної відповідальності жителів Києва за чистоту міста (парків, скверів, доріг), сприяти запровадженню нової культури у столиці: “Не смічу САМ та ІНШИМ не дозволяю” – та сформулювати прагматичне ставлення до необхідності сортування сміття та впровадження у щоденну практику. Київ стане чистим тоді, коли я не смітитиму. І чисто буде там – де я НЕ ДОЗВОЛЯЮ СМІТИТИ.